My a okolí

Hospůdka Pod Lomem


Nedaleko naší chalupy se nachází příjemná Hospůdka Pod Lomem se zahrádkou a vstřícnou obsluhou. Stavte se zde na gulášek, pizzu, zeleninový salátek, domácí limonádu nebo lidmi si chválené pivko Bernard. Uvnitř je chládek a celkově je to pohodové místo, třeba pro zastávku na vaši cyklotrase 🙂


Park Sportu Hrubá Voda


2 km od chaty se nachází sportovní areál Park Sportu Hrubá Voda, dostupný i vlakovou dopravou přímo s nástupem u chaty. Areál nabízí 4 sjezdové tratě vhodné zejména pro rodiny s dětmi s umělým osvětlením a zasněžováním, 4 sedačkovou lanovkou a dětským pásem, lyžařskou školu, půjčovnu, bobovou dráhu 851 m dlouhou s celoroční aktivitou, moderní wellness a spa, privátní wellness, saunový svět v moderně vybudovaném hotelu Hluboký Dvůr, Kamzíkovu stezku ve stromech, vyjížďky na koních, minigolf, discgolf, bungee trampolíny, lukostřelbu, víceúčelové hřiště, dětskou zónu, cyklistické výlety.


Ski areál Hlubočky


5,7 km (9 minut jízdy autem) se nachází sportovní areál Hlubočky, dostupný i vlakovou dopravou přímo s nástupem u chaty. Areál nabízí v zimě lyžování na svazích s umělým osvětlením a zasněžováním, ski servis a půjčovnu, lyžařskou školu. K dispozici je bobová dráha s nerezovým korytem o délce 1 536 m, můžete vyzkoušet jízdu Hummerem, lukostřelbu, americké foukačky, skákací boty a RC modely.


Hotel Akademie


350 m od chaty se nachází Hotel Akademie, který má k dispozici venkovní tenisový kurt, dětské hřiště, půjčovnu kol, Nordic walking, více zde. Na hotelu je k dispozici bezplatná wi-fi, wellness hotelu nabízí širokou nabídku masáží a zábalů, vířivou vanu pro 4 osoby, finskou a parní saunu.


Golf Resort Olomouc


Necelých 10 km vzdušnou čarou (25 minut jízdy autem) si mohou příznivci golfu zahrát na 18 – jamkovém mistrovském hřišti v Golf Resortu Olomouc, pro zájemce o golf bez golfového oprávnění je k dispozici veřejné hřiště, golfová škola a tréninkové plochy.
Cyklistické výlety v okolí


Posluchov, Jantarová stezka, Sv. Kopeček, Jívová, Hrubá Voda, Kolem řeky a do hor, Litovelským Pomoravím, Po zámcích a parcích střední Moravy
Hrady


Bouzov (45 km, u Loštic), Helfštýn (40 km), Šternberk (10 km)